«ВЗАЄМОДІЯ» - НОВИЙ БЕЗПЛАТНИЙ РЕСУРС ІЗ ПОРАДАМИ ДЛЯ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНЯТ

14 лип. 2023
Український інститут розвитку освіти інформує про створення нового Telegram-каналу спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості».

Український інститут розвитку освіти інформує про створення нового Telegram-каналу спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості». Канал створено для всіх категорій педагогічних працівників та турботливих батьків в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

Мета каналу: сприяти збільшенню радісних моментів та яскравих барв у спільних справах дорослих і дітей.
   У проєкті можна ознайомитися з добіркою матеріалів для спільної взаємодії батьків з дітьми.