У Харківському ліцеї № 12 продовжується обладнання класу Безпеки для учнів 1-11 класів.

7 вер. 2023

На виконання підпункту 11 п.8 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2023 р. № 174-р «План заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік», п. 22 Плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік (зі змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.09.2022 року № 792-р), та з метою виховання у підростаючого покоління базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги у Харківському ліцеї № 12 продовжується обладнання класу Безпеки для учнів  1-11 класів.