З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

9 вер. 2023

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. Саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху - це пріоритетне завдання усіх нас.
Вітаємо усіх із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо Вам  олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!