Вітаємо усіх Захисників і Захисниць України зі святом! Зичимо їм міцного здоров’я та миру!

30 вер. 2023
День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики.

Протягом тижня, з 25 по 29 вересня 2023 року, в нашому ліцеї відбулися  тематичні  заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва, а саме: виховні, класні  години, вікторини, конкурси, пізнавальні ігри, Уроки мужності, виставки художньої та документальної літератури тощо.

Зважаючи на події, які відбуваються в нашій країні, учні 1-11 класів виявили активну громадянську позицію, мистецькі здібності, зобразили глибину патріотичних почуттів, пронесли біль втрати, страху і водночас гордості за синів України крізь призму ще дитячої свідомості у малюнках та віршах під час проведення виставки творчих робіт «Героям слава!», виховної години «Герої сучасності».

Вітаємо усіх Захисників і Захисниць України зі святом! Зичимо їм міцного здоров’я та  миру!