Тиждень безпеки дорожнього руху у нашому ліцеї

3 жовт. 2023

У комунальному закладі «Харківський ліцей № 12 Харківської міської ради» закінчується ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху з учнями ліцею були проведені квести, вікторини, виховні години, конкурс малюнків, фото- та відеоробіт, зустрічі із шкільними поліцейськими за темами: «Ми за безпеку дорожнього руху», «Обережність захищає дитинство!», «Твоя безпека в твоїх руках!». Також учні ліцею активно беруть участь у VI Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт в рамках проєкту «Безпечна країна» за темами: «Молодь за безпеку дорожнього руху», «Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо», «Моя безпечна країна: майбутнє».