КОНКУРС! Обожнюєш свято Геллоувін? Тоді тобі до нас!

26 жовт. 2023
Обожнюєш свято Геллоувін? Хочеш похизуватися тематичними малюнками, декором своєї хати до цієї події, страшним look-ом або цікавою розповіддю про традиції? Тоді команда учнівського самоврядування пропонує тобі спробувати сили в геллоувінському конкурсі!

Ми підготували 4 номінації, де ти можеш себе проявити:
1. Образ до свята
2. Відео (вітаються тільки українською мовою)
3. Малюнок
4. Декор будинку/кімнати

Чекаємо на твої роботи до 31 жовтня включно на платформі Padlet, де і відбудеться голосування за переможця! Підсумки голосування відбудуться 1 листопада . Наші переможці у кожній номінації отримають електронний диплом, а їхні роботи з'являться у наших соцмережах!

Посилання на наш Padlet в шапці профілю

Бажаємо успіхів!