З Днем Залізничника!

6 лист. 2023
На початку листопада відзначають своє професійне свято працівники однієї з найбільш необхідних і цікавих професій – залізничники.

Традиція святкувати День залізничника в нашій країні пов'язана з подією, яка відбулася ще в ХІХ столітті. Тоді з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на території сучасної України. Ця знаменна подія сталася 4 листопада 1861 року.
Учні ліцею вітають усіх працівників цієї сфери із професійним святом! Бажаємо терпіння, здоров'я, процвітання та миру!