День Гідності та Свободи!

21 лист. 2023
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

У цей день з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття в ХЛ № 12 були проведені хвилини пам’яті для учнів 1-11-х класів «Україна – країна нескорених!». Також учні ліцею доєдналися до учнівської кампанії виховних заходів до Дня Гідності та Свободи на теми: «Гідність та Свобода!», «Кіборг – велич українського війська!», «Свобода - це вміння сказати «так» своїм мріям. Гідність - це вміння сказати «ні» своїм страхам». Ми – ВІЛЬНІ та НЕЗЛАМНІ! Ми – СМІЛИВІ та РІШУЧІ! Ми ПЕРЕМОЖЕМО!