23 лист. 2023
З 08.09. по 19.11.2023 року відбулася XIX Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь 2023) із різноманітних предметів.

Учні 2-Б класу брали активну участь у змаганнях і  продемонстрували високий  рівень знань. Усіх призерів було відзначено дипломами з наступних предметів:
(checkmark)*Математика:*
_*Дипломи I ступеня*_ отримали: Альшевський Єгор, Біньковська Софія, Гур'єв Марк, Волос Матвій, Лук'яненко Іван, Недвига Марія, Олійник Кирило та Попов Роман.
Сертифікат учасника отримав Дьячук Ілля.
(checkmark)*Українська мова та література:*
 _*Дипломи I ступеня*_ отримали: Біньковська Софія, Гур'єв Марк, Лук'яненко Іван і Недвига Марія.
_*Дипломи IІ ступеня*_: Волос Матвій, Олійник Кирило та Попов Роман.
_*Сертифікат учасника*_  - Дьячук Ілля.
(checkmark)*Інформатика:*
 _*Дипломи I ступеня*_ отримали: Біньковська Софія, Недвига Марія.
_*Дипломи ІI ступеня*_: Лук'яненко Іван і Попов Роман.
_*Дипломи ІІI ступеня*_ - Олійник Кирило.
 _*Сертифікат учасника*_  - Дьячук Ілля.
Було відзначено класного керівника 2-Б класу Бажан Тетяну Олександрівну, яка отримала свідоцтва про підготовку переможців у XIX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2023) з навчальних дисциплін: математики - 8 переможців,  української мови та літератури  - 7 учнів,  інформатики - 5 учнів.
Вітаємо здобувачів освіти 2-Б класу та класного керівника Бажан Т.О., бажаємо подальших перемог і професійного зростання!