Сердечно вітаємо вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.

6 груд. 2023
З цим теплим, світлим та солодким святом. Як добра зимова казка, це світле й радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового.

Святий Миколай приходить у найскладніший період за всі часи незалежності. Українці захищають свою землю від московської орди, волонтерять, плетуть маскувальні сітки, працюють на потреби фронту.

Але навіть у цей критичний період дорослі, як ніколи, зобов’язані створити маленьке свято для всіх наших рідних українських діток. Бо це час різдвяного дива, коли збуваються найзаповітніші мрії. Наші діти заслужили на цю казку. І цю казку не зупинить жодна темна сила, бо добро завжди перемагає зло. І в казці, і в житті.

Щиро бажаємо, щоб Миколай Чудотворець якнайшвидше приніс нам найбажаніший для всіх подарунок – перемогу українського добра!