Вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності!

8 січ. 2024
Ми вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності за І семестр 2023/2024 навчального року.

Ми вітаємо всіх учнів 1-11 класів ХЛ № 12 з вагомими результатами та перемогами у виховній, спортивній та художньо-естетичній діяльності за  І семестр 2023/2024 навчального року.
З перемогою! Нехай вона радує не тільки Вас, дорогі учні, а й друзів, рідних, близьких, учителів. Нехай вона стане Вашою відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотиватором для участі в нових конкурсах і змаганнях! Прагніть, старайтеся, досягайте, вірте в себе!