31 жовт. 2011

Розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

30.10.2011  учні ХГ№12 брали участь у предметній олімпіаді із трудового навчання.
Вітаємо з І місцему ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці ученицю 11 А классу Кот Катерину Андріївну та ученицю 9 Б классу Амірян Аманду Севаківну.
 Вчитель Коваленко Майя Леонідівна.

Вітаємо з І місцем у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної праці учня 9 Б классу Гапоненко Володимира Вікторовича.
 Вчитель Хлібко Андрій Тимофійович.

Ткаченко Вадим Олексійович, учень 11 А класу був членом міської збірної команди, яка брала участь у Всеукраїнському турнірі «Юних географів». Турнір відбувся у м.Івано – Франківськ. Команда посіла ІІ місце.
Вітаємо.