11 квіт. 2024

Для учнів 1-11 класів Харківського ліцею № 12 розпочався цикл уроків та виховних заходів «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації. Під час підготовки та проведення заходів використовуються матеріали, розроблені МОН: «Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог»; заходи до річниці визволення (у розрізі регіонів); «Російсько-українська війна: історичний контекст»; рекомендації щодо проведення заходів, пов’язаних зі збереженням та вшануванням пам’яті учасників, жертв та загалом подій російсько-української війни; освітній проєкт «Діалоги про війну», створений у співпраці з Героєм України Володимиром Жемчуговим; «Терапія читанням: як говорити з дітьми про війну».