26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

26 квіт. 2024
26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

На  вшанування 38-х роковин Чорнобильської трагедії у Харківському ліцеї № 12 були проведені виховні заходи, присвячені  вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, розвитку компетентності учнів в питаннях збереження екології.
Класні керівники зібрали учнів на онлайн-урок пам’яті «Подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС» та хвилиною мовчання вшанували героїв.  Також у цей день пройшов тематичний диктант «Чорнобиль» для учнів 8-9 класів та твір «Мужність та біль Чорнобилю» для 10-11 класів. У бібліотеці для юних читачів була підготована тематична онлайн-виставка «Дзвони Чорнобиля» та фотовиставка приурочена до 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Учні ліцею протягом тижня мали змогу переглянгути документальний фільм «Чорні крила біди», а класні керівники 1-11 класів  провели години спілкування до Дня Чорнобильської трагедії.
Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.