ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «НОВОРІЧНИЙ ШЕДЕВР»!!!

27 січ. 2016
Названі переможці конкурсу "Новорічний шедевр" в декількох номінаціях!

Вітаємо переможців конкурсу малюнків «Новорічний шедевр»!!!

Названі переможці конкурсу "Новорічний шедевр" в декількох номінаціях!

Ось і настав довгоочікуваний момент оголошення переможців конкурсу "Новорічний шедевр", організованого за підтримки благодійного фонду Анатолія Денисенко для молодших класів шкіл, Червонозаводського та Комінтернівського районів.

Майже місяць, з 28 грудня по 19 січня організатори конкурсу збирали і обробляли роботи школярів, а взяти участь вирішили 1465 хлопчиків і дівчаток!

Прикрашені новорічні кулі оцінювало неупереджене і компетентне жюрі, представлене професійною творчою групою художників маркетингового агентства- "Kailas-V". В процесі жюрі враховувало юний вік учасників, тому акуратність і деталізація мала велике значення. Усі роботи були зроблені з душею і з великою завзятістю, гідних робіт - багато, тому було прийнято рішення ввести ще одну номінацію - "Дружна сім'я" і заохотити не лише дітей, але і їх батьків, які спільно працювали  над створенням новорічних шедеврів. У номінації "Дружна сім'я" перемогли:

Сім'я учениці ХГ № 12 - ПРУДНИК А.Д.

Сім'я учениці ХСШ № 66 - ТЕСЛЕНКО Е. Р.

Сім'я учня ХЗОШ № 10 - ЛИТВИНЧИК Д.К.

Переможців номінації "Дружна сім'я" чекає спільний похід в Харківський дельфінарій " НЭМО"!

За умовами конкурсу найактивніші класи, які подали найбільше конкурсних робіт, отримують від народного депутата України Анатолія Денисенко заохочувальні призи - солодкі подарунки для усього класу.

Найактивнішими класами в конкурсі стали:

2 - А клас ХЗОШ № 48

2 - Б клас ХЗОШ № 48

3 - Б клас ХЗОШ № 53

4 - Б клас ХГ № 34

2 - А клас ХЗОШ № 41

4 - А клас ХЗОШ № 120

4 - Б клас ХСШ № 66

2 - Б клас ХГ  № 12

1 - А клас ХЗОШ № 10

3 - А клас ХЗОШ № 7

4 - Б клас ХЗОШ № 35