засідання секції методистів

9 вер. 2011

7 вересня 2011 року за ініціативи Департаменту освіти в межах проведення щорічних підсумкових педагогічних заходів на базі Харківської гімназії №12 відбулося засідання секції методистів методичних центрів управлінь освіти адміністрації районів Харківської міської ради, які відповідають за методичний супровід викладання української мови та літератури.
Мета секції: визначити перспективні напрямки у роботі методичних центрів управлінь освіти, спрямовані на розвиток мовних компетенцій учнів, підвищення якості гуманітарної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах.
Керівником секції була Васькова Лариса Віталіївна, методист Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради.