«Охорона праці очима дітей»

12 лют. 2016
В Харківській гімназії №12 був проведений відбірковий етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Відповідно до листа Головного управління Держпраці у Харківській області  від 30.12.2015 № 02750/01.01.-58/2994 про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та з метою привернення уваги до вирішення питань охорони праці в гімназіївиховання культури безпеки в учнівської молоді в Харківській гімназії №12 був проведений відбірковий етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», в якому взяли участь 34 учні.

За результатами відбіркового етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» були визнані переможці.