15 лютого 2016 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виводу військ з Афганістану

15 лют. 2016

15  лютого 2016 року відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виводу військ з Афганістану. Щороку в нашій гімназії проводяться заходи з нагоди цих пам’ятних дат. Цього року ми теж не залишилися осторонь. Так, учні 8-х класів разом зі своїми класними керівниками переглянули фільм "Останній солдат Афганістану" та взяли участь у вистаці дитячих малюнків "Мій біль - Афганістан"Учитель історії Кириченко А.М. розповіла про долю учня гімназії Медведя Миколи, який загинув в роки війни в Афганістані. На перегляд відеофільму були запрошені воїни-афганці з числа батьків учнів гімназії, які розповіли про ті буремні роки, про нелегкі дні своєї служби в Афганістані. Всі присутні вшанували памʼять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.

Знову цвітуть білим цвітом

Пишно-зелені сади.