26 лютого 2016 року в приміщенні Харківської гімназії №12 пройшов фестиваль-нагородження переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року - 2016".

27 лют. 2016

У фестивалі взяли участь Мацак О.І., депутат Харківської обласної радиЗінченкоВ.А., Андрєєва С.Ю., депутати Харківської міської радиГуба А.В., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедрою суспільно-правових дисциплін і менеджменту освіти Харківського державного педагогічного університету імені Григорія СковородиРепко І.П., проректор з науково-педагогічної роботи Харківської гуманітарно-педагогічної академії, кандидат педагогічних наук, доцент.

Ми вітаємо Зізіну Катерину та Пузанову Олександру - абсолютних переможців районного етапу міського конкурсу "Учень року", Кислого Дмитра та Беседінну Анастасію - призерів районного етапу міського конкурсу "Учень року", які посіли І місця.
Адміністрація гімназії висловлює подяку педагогічному колективу гімназії, а особливо батькам учнів, бо діти – це гордість не лише тих, хто їх народив, а й навчального закладу, де вони здобувають знання, і району, де ростуть і розвиваються.

Крім грамот школярі отримали ще й подарунки від Андрєєвої С.Ю., депутата Харківської міської ради, та батьківської ради гімназії. Бажаємо учням подальших звершень та перемог!