Вітаємо переможців міського турніру з основ інформатики

13 квіт. 2016
Вітаємо переможців міського турніру з основ інформатики

9 квітня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХVІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасники змагались у конкурсах програмістів, комп’ютерних графіків, шифрувальників, юних знавців інформатики, представили журі домашні проекти за темою «Інформаційні технології в місті майбутнього».

Третє місце посіла команда Харківської гімназії №12.

Переможці турніру нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.

Вітаємо нашу команду у складі учнів 7 класів: Гамуля Наташа, Канівець Анна, Ткаченко Катерина, Рябухіна Дарія, Нетеса Роман.

Бажаємо їм подальших успіхів!