21 квіт. 2016

<span data-mce-times="" new="" roman','serif';mso-ansi-language:="" uk;"="">Вітаємо Доценко Катерину, ученицю 6-Б класу Харківської гімназії №12, з ІІІ місцем у особистому спарингу на ХХХІ Чемпіонаті Європи з ТАЄКВОН-ДО І.Т.Ф., який проходив з 11 по 17 квітня 2016 року у м. Солоніки,  Греція. Висловлюємо щиру подяку Федерації ТАЄКВОН-ДО І.Т.Ф. м. Харкова, тренерам Пшинніку В.Е., Княжевій К.О. та батькам Катерини Доценко.

<span data-mce-times="" new="" roman','serif';mso-ansi-language:="" uk;"="">Бажаємо успіху на Міжнародному турнірі з ТАЄКВОН-ДО І.Т.Ф. Кубок Світу, який буде проходити в грудні 2016 року в м.Мінськ, Білорусія.

{C}ФОТОЗВІТ