6 трав. 2016

4 травня у Будинку культури Червонозаводського районну відбувся пісенний фестиваль "Ніколи знову"..., в я кому брали участь учні Харківської гімназії №12. Учні представили свої творчі номери, які відображали усі переживання школярів, пов'язані із війною. Концерт відвідали ветерани, які розповіли свої історії життя, поважні гості, школярі району та їх батьки. І дорослий, і малий щиро дякував їм за перемогу!А ще – за мужність, патріотизм, вірність присязі. За те, що віддавали життя, не ховались за спинами товаришів, за те, що вірили в перемогу і йшли вперед – на ворога.На прикладах подвигів цих людей виросло не одне покоління справжніх людей. І та ціна, яку сплатили вони – наші батьки, діди й прадіди – в окопах зі зброєю в руках чи самовіддано працюючи на перемогу по цей бік лінії фронту, ніколи не дасть нам забути, чим ми завдячуємо нашим героям!