Старт новому навчальному року дало свято Першого дзвінка, яке відбулося в Харківській гімназії №12

1 вер. 2016

Старт новому навчальному року дало свято Першого дзвінка, яке відбулося в Харківській гімназії №12. Традиційний день 1 вересня – День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Це свято білих бантів і блузок, строгих костюмів, різноманіття квіткових букетів. Таким був початок нового навчального року і цьогоріч. Цього дня за парти сіли  949  учнів гімназії, з них 99 - першокласники. Це вони сьогодні вперше стоять у центрі, схвильовано дивлячись допитливими очима, старанно розповідають вірші та співають пісні прогімназію. Саме вони створили насправді особливу атмосферу свята, адже для них це не просто свято, а свято величне, неповторне, казкове!

Прозвучали слова привітання від імені Харківської обласної державної адміністрації та Харківського міського голови Г.А.Кернеса, побажання  успіхів і натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги у цьому навчальному році.

Зі словами привітання до учнів, їх батьків, педагогічного колективу звернулися й шановні гості свята Мошняков Є.М., депутат Харківської обласної ради, Андрєєва С.Ю., депутат Харківської міської ради, Косютіна А.Ю., помічник народного депутата України А.П. Денисенка. Гості свята вітали всіх школярів, а особливо першокласників, які цього року вперше переступають поріг школи.

Із вуст директора Харківської гімназії №12 Калмичкової Л.А. звучали слова вдячності вчителям за їхнє терпіння, щоденну напружену працю, за те, що виховують молоде покоління справжніх свідомих українців та патріотів своєї держави., привітання на адресу учнів та їх батьків.

Після урочистостей учні, батьки та гості відвідали перший урок, який, як і в школах всієї України, був присвячений тематиці, що відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та вручили першокласникам подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса та народного депутата України Денисенка А.П.