Відкриття ігрового сезону Дебатного клубу Харківської міської організації учнівського самоврядування

20 січ. 2017

20 січня о 15.00 на базі Харківської загальноосвітньої школи №117 відбулося відкриття ігрового сезону Дебатного клубу Харківської міської організації учнівського самоврядування, в якому взяли участь учнів Харківської гімназії №12.

У ході зустрічі лідери самоврядування гімназії брали участь у дискусії з обговорення успішних практик, ключових сфер та характерних рис демократичної школи «Сучасній школі – демократичне врядування».