6 груд. 2023

Учні 11-Б класу вітали учасників підписання Меморандуму про співпрацю з Національною гвардією України та взяли участь у роботі різноманітних локацій: мінна небезпека, вогнева підготовка, надання першої домедичної підготовки. Учениці 11-Б класу ХЛ #№12 поглиблювали свої знання на локації "Мінна небезпека", повторили правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та надання допомоги постраждалим від вибухів.  України. Меморандум про співпрацю із Нацгвардією є для всіх нас практичним втіленням основної мети – допомога нашим захисникам у протидії ворогу, підвищення престижу військової служби.