Благодійна допомога

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОНСОРІВ

комерційних, благодійних організацій та приватних осіб

Вам хочеться робити добро, допомагати дітям, перешкоджати зростанню злочинності, наркоманії, справою допомагати освіті в рідному місті? Просимо Вашої підтримки та пропонуємо реальний внесок коштів в реалізацію програми розвитку нашої гімназії, виражаючи при цьому надію на взаємовигідне співробітництво та побажання подальшого росту та процвітання Вам і Вашим організаціям.

Ви вкладаєте свої кошти у виховання молоді. Кожний внесок, направлений на поліпшення умов навчання та творчості наших дітей, обернеться ще більшою віддачею, виявленою у здоров’ї, силі та творчому потенціалі майбутнього нашого міста, нашої країни.

Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області заснована в 1918 році. На даний момент в школі навчається 815 учнів, штат співробітників складає 84 особи.  У 2018 році гімназія відзначатиме 100-річний ювілей!

На даний час Ви можете допомогти гімназії в реалізації наступних проектів:

• Ремонт класів, спортивної зали та приміщень загального користування гімназії.
  • Поновлення меблів та обладнання кабінетів.
  • Підготовка до урочистого святкування 100-річччя гімназії в 2018 році.

В разі Вашої зацікавленості адміністрація Харківської гімназії №12 готова розглянути всі можливі варіанти співробітництва.

Контактні телефони:

725-13-70,

725-13-71

Реквізити розрахункового рахунку Харківської гімназії №12:

ГУДКСУ в Харківській області

код 02146280