Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Графіки чергування

Графік

чергування адміністрації Харківської гімназії № 12

у 2018/2019 навчальному році

 

Дата тижня

Черговий адміністратор

Час

Понеділок

Слінько

Людмила

Анатоліївна

07.45 – 16.30

Вівторок

Оленіч

Оксана

Зіновіївна

07.45 – 16.30

Середа

Березіна

Ірина

Володимирівна

07.45 – 16.30

Четвер

Колесник

Ольга

Богданівна

07.45 – 16.30

Пятниця

Надточий

Марина

Владиславівна

07.45 – 16.30

 

 

Графік

чергування 7-11 класів по Харківській гімназії №12

у 2018/2019 навчальному році

 

Клас

03.09.-07.09.

10.09.-14.09.

17.09.-21.09.

24.09.-28.09.

01.10.-05.10.

08.10.-12.10.

16.10.-19.10.

29.10.-02.11.

05.11.-09.11.

12.11.-16.11.

19.11.-23.11.

26.11.-30.11.

03.12.-07.12.

10.12.-14.12.

17.12.-21.12.

25.12.-28.12.

14.01.-18.01.

21.01.-25.01.

28.01.-01.02.

04.02.-08.02.

11.02.-15.02.

18.02.-22.02.

25.02.-01.03.

04.03.-07.03.

11.03.-15.03.

18.03.-22.03.

01.04.-05.04.

08.04.-12.04.

15.04.-19.04.

22.04.-26.04.

30.04.-03.05.

06.05.-10.05.

13.05.-17.05.

20.05.-24.05.

7-А

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

7-Б

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

7-В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

8-А

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

8-Б

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

9-А

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

9-Б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

9-В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-А

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-Б

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-А

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-Б

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік

чергування вчителів Харківської гімназії №12 в 2017/2018 навчальному році

День тижня  

   I поверх

   II поверх

   III поверх

       IV поверх

Роздягальня

       Хол

   Їдальня

Коридор

2 поверху

Понеділок

Миргород М.Є.

Ткаченко Т.М

Сичова Н.М.

Попова І.В.

Буцикіна Т.С.

Малигон В.Ю.

Євтушенко І.В.

Лещенко О.М.

Малоштанова О.В.

Петрик Н.М.

Оленіч О.З.

Олійник О.В.

Стьопкіна Л.Д.

Даньшина С.В.

Лукаш О.І.

Овчинникова Л.П.

Надточий М.В.

Зубахіна С.С.

Нєєлова Г.С.

Бахметьєва Н.В.

Пивоварова Л.І.

Сорокіна М.С.

Сердюк В.Ю.

Бондаренко О.М.

Самотой Є.В.

Мушулова К.Р.

Нелєпа З.В.

Субота Е.О.

Джуринська Н.О.

Подрезенко В.В.

Александрова О.Є.

Шморгун Т.М.

Смірнова Л.В.

Веприцький М.Ю.

Дурицький П.С.

Пономарьова А.Р.

Свячена С.М.

Борисенко Н.В.

Овчаренко А.О.

Гавриш З.В.

Мамотенко А.В.

Ребров В.В.

Колеснікова Я.М.

Беспалова Д.О.

Гавриш З.В.

 

Мітіус В.І.

Арутюнова О.О.

Бондаренко С.А.

Висторобець І.В.

Вівторок

Миргород М.Є.

Ткаченко Т.М

Сичова Н.М.

Попова І.В.

Буцикіна Т.С.

Малигон В.Ю.

Євтушенко І.В.

Лещенко О.М.

Малоштанова О.В.

Петрик Н.М.

Оленіч О.З.

Олійник О.В.

Стьопкіна Л.Д.

Даньшина С.В.

Лукаш О.І.

Беспалова Д.О.

Зубахіна С.С.

Нєєлова Г.С.

Бахметьєва Н.В.

Пивоварова Л.І.

Сердюк В.Ю.

Бондаренко О.М.

Самотой Є.В.

Гнатченко Т.О.

Мушулова К.Р.

Нелєпа З.В.

Субота Е.О.

Джуринська Н.О.

Подрезенко В.В.

Александрова О.Є.

Шморгун Т.М.

Смірнова Л.В.

Веприцький М.Ю.

Огненний Л.Г.

Свячена С.М.

Борисенко Н.В.

Овчаренко А.О.

Шульга О.І.

Дурицький П.С.

Колеснікова Я.М.

Ребров В.В.

Бондаренко С.А.

Сорокіна М.С.

Костриця М.С.

Стрелец С.І.

Арутюнова О.О.

 

Середа

Миргород М.Є.

Ткаченко Т.М

Сичова Н.М.

Попова І.В.

Буцикіна Т.С.

Малигон В.Ю.

Євтушенко І.В.

Лещенко О.М.

Малоштанова О.В.

Петрик Н.М.

Оленіч О.З.

Олійник О.В.

Стьопкіна Л.Д.

Даньшина С.В.

Лукаш О.І.

Патюкова І.М.

Зубахіна С.С.

Нєєлова Г.С.

Бахметьєва Н.В.

Пивоварова Л.І.

Сердюк В.Ю.

Бондаренко О.М.

Самотой Є.В.

Мушулова К.Р.

Нелєпа З.В.

Субота Е.О.

Джуринська Н.О.

Подрезенко В.В.

Александрова О.Є.

Шморгун Т.М.

Смірнова Л.В.

Стрелец С.І.

Веприцкий М.Ю.

Огненний Л.Г.

Свячена С.М.

Борисенко Н.В.

Шульга О.І.

Колеснікова Я.М.

Федорець Т.Г.

Бондаренко С.А.

Гавриш З.В.

Пономарьова А.Р.

Мітіус В.І.

Арутюнова О.О.

 

Четвер

Миргород М.Є.

Ткаченко Т.М

Сичова Н.М.

Попова І.В.

Буцикіна Т.С.

Малигон В.Ю.

Євтушенко І.В.

Лещенко О.М.

Малоштанова О.В.

Петрик Н.М.

Оленіч О.З.

Олійник О.В.

Стьопкіна Л.Д.

Даньшина С.В.

Лукаш О.І.

Патюкова І.М.

Веприцький М.Ю.

Зубахіна С.С.

Нєєлова Г.С.

Бахметьєва Н.В.

Пивоварова Л.І.

Сердюк В.Ю.

Бондаренко О.М.

Самотой Є.В.

Гнатченко Т.О.

Мушулова К.Р.

Нелєпа З.В.

Субота Е.О.

Джуринська Н.О.

Подрезенко В.В.

Александрова О.Є.

Шморгун Т.М.

Смірнова Л.В.

Пономарьова А.Р.

Огненний Л.Г.

Свячена С.М.

Борисенко Н.В.

Овчаренко А.О.

 

Висторобець І.В.

Ребров В.В.

Дурицький П.С.

Костриця М.С.

Сорокіна М.С.

Мітіус В.І.

Арутюнова О.О.

 

П’ятниця

Миргород М.Є.

Ткаченко Т.М

Сичова Н.М.

Попова І.В.

Буцикіна Т.С.

Малигон В.Ю.

Євтушенко І.В.

Лещенко О.М.

Малоштанова О.В.

Петрик Н.М.

Оленіч О.З.

Олійник О.В.

Стьопкіна Л.Д.

Лукаш О.І.

Пономарьова А.Р.

Надточий М.В.

Зубахіна С.С.

Нєєлова Г.С.

Бахметьєва Н.В.

Пивоварова Л.І.

Сорокіна М.С.

Сердюк В.Ю.

Бондаренко О.М.

Самотой Є.В.

Гнатченко Т.О.

Мушулова К.Р.

Нелєпа З.В.

Субота Е.О.

Джуринська Н.О.

Александрова О.Є.

Шморгун Т.М.

Смірнова Л.В.

Беспалова Д.О.

Веприцкий М.Ю.

Огненний Л.Г.

Свячена С.М.

Борисенко Н.В.

Овчаренко А.О.

 

Колеснікова Я.М.

Ребров В.В.

Висторобець І.В.

Овчинникова Л.П.

Федорець Т.Г.

Мітіус В.І.

Арутюнова О.О.

Бондаренко С.А.