20 лют. 2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КОЛЕСНИК ОЛЬГУ БОГДАНІВНУ!

Вітаємо з Днем народження заступника директора з навчально-виховної роботи Колесник Ольгу Богданівну!!!
14 лют. 2017

Учні Харківської гімназії №12 взяли участь у районному фестивалі-конкурсі творчої молоді м. Харкова «Город талантов». Вітаємо лауреатів та переможців: Рожко Ксенію, ученицю 8-А класу, Білецьку Майю, ученицю 7-Б класу, танцювальний колектив "Веселушки", Гавришеву Анастасію, ученицю 6-А класу, Рожко Анну, ученицю 5-В класу. Ви - найкращі!
12 лют. 2017

10 лютого 2017 року учні гімназії взяли участь у Дні відкритих дверей Національної академії Національної гвардії

8 лют. 2017

Bідбувся предметний тиждень "ФІЗИКИ ТА ХІМІЇ"

1 лют. 2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЛІНЬКО ЛЮДМИЛУ АНАТОЛІЇВНУ!

Вітаємо з Днем народження заступника директора з навчально-виховної роботи Слінько Людмилу Анатоліївну!!!
30 січ. 2017

Bідбувся предметний тиждень "Іноземна мова в початкових класах"

З 23.01 по 27.01 у Харківській гімназії №12 відбувся предметний тиждень "Іноземна мова в початкових класах"
29 січ. 2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СИЧОВУ НАДІЮ МИКОЛАЇВНУ!

Вітаємо з Днем народження вчителя початкових класів Сичову Надію Миколаївну!
27 січ. 2017

На базі Харківської гімназії №12 пройшов міський фестиваль учнівського самоврядування "Запали свою зірку - 2017"

26 січ. 2017

"УЧЕНЬ РОКУ - 2017"

25 січ. 2017

Hагородження учасників, лауреатів та переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».