27 груд. 2016

Культпохід учнів 7-Б класу Харківської гімназії №12 до Шато-Ледо

27 груд. 2016

Культпохід учнів початкової школи Харківської гімназії №12 до Харківського цирку на новорічну виставу

24 груд. 2016

Культпохід учнів на новорічну виставу до Харківського академічного театру опери та балету

Культпохід учнів 2-х класів Харківської гімназії №12 на новорічну виставу до Харківського академічного театру опери та балету імені М.Лисенка
21 груд. 2016

У Харківській гімназії №12 тривають новорічні свята та вистави за участю учнів 5-6 класів.

20 груд. 2016

Учнів початкової школи Харківської гімназії №12 з наступаючим Новим роком та Різдвом привітали депутат Харківської обласної ради Мошняков Є.М. та депутат Харківської міської ради Андрєєва С.Ю., які вручили дітям солодкі подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса.
19 груд. 2016

У початкові школі пройшли цікаві зустрічі з представниками районної бібліотеки до Дня Святого Миколая

16 груд. 2016

Осипчук Анастасія учениця 2-В зайняла 1 місце на Всеукраїнській музичній олімпіаді "Голос країни"