Тиждень історії триває. Четвер

Тематичний тиждень продовжується
11 трав. 2023

Вітаємо учня 11-Б нашої гімназії Бєсєдіна Максима з новим почесним званням " Молода людина року" в номінації " Фізична культура та спорт"!

Успіхів та нових досягнень! Так тримати!
11 трав. 2023

Вітаємо ученицю 4-В класу Новікову Анастасію за перемогу в конкурсі «Київський колорит»

Бажаємо й надалі бути першою та перемагати!
10 трав. 2023

Тиждень історії. День 3

Продовжуємо тиждень історії у гімназії.
9 трав. 2023

Тиждень історії набирає обертів та продовжує радувати учнів гімназії.

Сьогодні учні 7-А класу взяли участь у грі " Україна - це Європа!". А учні 8-А класу взяли участь у вікторині "Що? Де? Коли?" присвяченій історії козацтва.
9 трав. 2023

Вітаємо Ліннік Вікторію з перемогою на XVII Чемпіонаті України з черліденгу серед учнів та студентів

Вітаємо Ліннік Вікторію з ІІІ місцем (у категорії Хіп-хоп соло) на XVII Чемпіонаті України з черліденгу серед учнів та студентів, який проходив у м. Львів. Бажаємо натхнення, сил для наступних перемог!

9 травня - День Європи

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Сьогодні, 8 травня стартував Тиждень Історії

Учні гімназії підготували тематичні малюнки (9 класи), брали активну участь у заходах гімназії.
8 трав. 2023

Вітаємо команду ДЮП "BE BRAVE"

Бажаємо й надалі великих звершень та перемог!

1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

8 травня, у День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, ми вшановуємо й подвиг нашого народу, який зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом.