26 трав. 2023

Харківська гімназія №12 сьогодні всі палає у кольорах - у нас різнокольорова п'ятниця!

25 трав. 2023

ШКОЛЯРІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ФОТО- ТА ВІДЕОРОБІТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»

Учням та вихованцям закладів освіти (незалежно від віку) пропонують долучитись до VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»
24 трав. 2023

Сьогодні педагоги Харківської гімназії #12 відвідали корисний вебінар за темою "Основні принципи та техніки ненасильницького спілкування учасників освітнього процесу".

21 трав. 2023

21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.
19 трав. 2023

7-й ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Учні та вчителі нашої школи приєдналися до 7-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі проходить із 15 по 21 травня 2023 за ініціативою ООН по всьому світу.
18 трав. 2023

18 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

З 18 травня 1944 року приблизно 200 тис. кримських татар депортували з рідного півострова, а за кілька днів увесь народ був позбавлений батьківщини.
18 трав. 2023

Учнівський, педагогічний та батьківський колектив Харківської гімназії №12 вітає усіх з Днем вишиванки!

17 трав. 2023

16.05.2023 учні гімназії взяли участь у тематичному онлайн - фестивалі День наукових вікторин 'Light is Fun', який проводив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».
16 трав. 2023

Обличчя мами, ясний погляд. світла усмішка, ласкаві руки....

Слова привітання у неділю лунали у кожній домівці, були обійми та посмішки, відчувалася любов та ніжність... І саме мамам робили свої малюнки за темою "Мати очима дітей" учні нашої гімназії.
15 трав. 2023

Вітаємо Качанюк Ульяну

Вітаємо Качанюк Ульяну, ученицю 3-А класу Харківської гімназії №12, яка посіла І місце у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Розквітай. моя Україно!"