4 лют. 2021

У виховній роботі гімназії, пов’язаній з профілактикою правопорушень, особливе місце займає правове виховання. Окрім уроків правознавства та позакласних заходів з цього предмету наша гімназії виховує повагу до тих, хто стоїть на охороні закону. З цією метою організовуються зустрічі учнівських колективів з працівниками правоохоронних органів.

4 лютого 2021 року шкільний поліцейський Ведмедеря Є.В. провів профілактичну лекцію учням 8-А, 8-В класів про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Працівник поліції дав змістовні відповіді на запитання, які виникали в учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Особлива увага була приділена спікуванню учнів із незнайомими людьми, користуванню перцевими балончиками на території гімназії тощо.

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в гімназії. Вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.