Вітаємо призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України:

10 бер. 2021

Тімофєєву Анну, ученицю 11-Б класу за ІІІ місце, секція «Педагогіка» (керівник Бондаренко Д.Р., учитель математики Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області)

Бородіну Марію, ученицю 9-А класу за ІІ місце, секція «Літературна творчість» (керівники: Скидан Я.А., керівник гуртка «Літературна творчість», Петрик Н.М., учитель зарубіжної літератури та російської мови Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області )

Бажаємо наснаги та натхнення! Радіємо вашому успіху!