За словами Сухомлинського

30 бер. 2021
За словами Сухомлинського

За словами Сухомлинського "...немає людей більш допитливих, невгамовних, більш одержимих думками про творчість, як  учителі". Оскільки творчість – "це діяльність, результатом якої є щось якісно нове, неповторне, оригінальне і навіть суспільно-унікальне", то кожного керівника та заступника директора турбує питання: як сформувати здібність до творчої роботи, і як підтримувати світоч творчості, щоб він якомога довше не загасав, і давав плоди.

Устремлінню до творчого зростання вчителя знову ж таки сприяє постійна самоосвітня діяльність. Самоосвіта педагога не повинна зводитися до відновлення знань, якими він оволодів у ВУЗі. Мова йде про ознайомлення з новітніми педагогічними та психологічними дослідженнями, пошук нових  напрямків у методиці та організації освітнього процесу, розгляд на високому науковому рівні педагогічних проблем, що викликають утруднення в практичній роботі.

Саме тому учителі гімназії займаються практичною самоосвітою, бо ті знання та практичні поради, які вони отримали сьогодні у майстерні класного керівника КВНЗ «Харківської академії непевної освіти» за темою: «Превентивне виховання в роботі класного керівника на засадах педагогіки партнерства»: Вебінар «Сім`я як особистісна цінність» (у формі веб-конференції) знадобляться їм не тільки під час виховання учнівської молоді гімназії, а й у власній родині.