3 трав. 2023

Шановні колеги, учні та батьки! Розпочалася освітня акція «Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців», організована Департаментом освіти Харківської міської ради, з нагоди Дня вишиванки, Дня слов'янської писемності тa культури, Вcесвітнього дня культурної різноманітності в iм'я діалогу та розвитку, Міжнародного дня матері та Міжнародного дня сім’ї. До участі в акції запрошуються школярі, вихованці, педагоги. Тематичні авторські матеріали (відеофайли з розширенням .mp4 або фото/колажі у форматі .jpg або .png) можна  надіслати протягом місяця на  електронну адресу [email protected], зазначаючи прізвище, ім’я, заклад освіти, клас/групу, район. Кращі роботи публікуватимуться в Telegram-каналах Департаменту освіти протягом травня.