Тиждень історії. День 3

10 трав. 2023
Продовжуємо тиждень історії у гімназії.

Продовжуємо тиждень історії у гімназії. Сьогодні у 6-в класі був проведений історичний бум "Це цікаво знати", де учні познайомились з цікавими історичними фактами, загадковими подіями та легендарними особистостями. А потім змогли застосувати знання на практиці під час онлайн гри. Захід направлений на розвиток фантазії, уміння застосувати раніше здобуті знання та спонукати цікавитись історією самостійно. Учні 11-Б класу ознайомилися із сторінками усного журналу "Міста-Герої України". Діти розширили та закріпили свої знання про міста, які отримали почесну відзнаку "Міста-Героя України". Учні 11-А класу зіграли в " Хто зверху"цим закріпили знання з ключових тем історії України.Дуель хлопців та дівчат була запекла,а перемогла дружба і знання рідної історії))