Діти – це велике щастя, ім’я якому – Життя!

1 черв. 2023
Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.

День захисту дітей – міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, дорослим, що діти – незбутні особистості зі своїми страхами і проблемами,думками і мріями, емоціями і бажаннями. Усі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. І сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави.

До  Міжнародного дня захисту дітей педагоги Харківської гімназії №12 провели в онлайн-форматі різноманітні  цікаві та веселі заходи: виставку малюнків «Діти України за мир!», челендж «Яскраві барви дитинства», майстер-класи: «Збережемо дітей України!», «Мир у дитячих долоньках» тощо.

Цього дня тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє і  що вже зовсім скоро українські діти зустрічатимуть свято не в підвалах під обстрілами, а у мирній та вільній країні!