МОН ПРОПОНУЄ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ДЛЯ ОЦІНКИ ГОТОВНОСТІ ДИТИНИ ДО НАВЧАННЯ В ШКОЛІ

12 черв. 2023
МОН пропонує інструментарій для оцінки готовності дитини до навчання в школі

Міністерство освіти і науки України пропонує для використання в роботі  інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи – “Чарівні перетворення”, розроблений фахівцями Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Це комплекс діагностичних завдань із методичним рекомендаціями (лист МОН від 31.05.2023 № 1/7735-23).

Інструментарій рекомендовано для працівників дотичних до дошкільної та початкової освіти. Його можна застосовувати у форматі ігрової взаємодії дорослого і без жодних вимірювань інтелектуальних досягнень дитини, а також не формулювати висновки, які можуть негативно вплинути на подальшу її долю.