ВИПУСК - 2023

17 черв. 2023
Шкільний випускний вечір – це знакова, довгоочікувана подія для всіх учнів. 16 червня 2023 у Харківській гімназії №12 юнаки й дівчини отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.

На жаль, урочисте свято цьогоріч відбулося під час повномасштабної війни в Україні. Тому й урочистість випускників була ніби патріотичним маршем тих, які своєю працею, наполегливістю, вірою в краще майбутнє довели, що є справжніми патріотами і гідними громадянами України.
На початку зустрічі шкільна громада згадала захисників України, які сьогодні боронять терени нашої Батьківщини і хвилиною мовчання вшанувала тих, хто віддав своє життя за Україну.
Зі сцени лунали патріотичні вірші і пісні, піднесений настрій випускників і віра у незламність українського народу надали кожному учаснику свята впевненості у перемозі правди й свободи над свавіллям.
Директор гімназії Калмичкова Л.А. урочисто вручила випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту і побажала юнакам і дівчатам успіхів, наснаги, терпіння, нових досягнень, сил і натхнення для розбудови вільної незалежної України і мирного неба.
Гімназія – це не тільки навчання та настанови. Це дружба, перше кохання, слова підтримки, перші поразки та перемоги, надії і мрії. Випускники поділилися на сцені своїми спогадами про шкільне дитинство і своїми мріями про майбутнє.