Школярі Харкова долучились до відзначення Дня українських миротворців

15 лип. 2023
Школярі Харкова долучились до відзначення Дня українських миротворців

15 липня відзначається на державному рівні День українських миротворців. Головна мета цього дня – вшанувати мужність та доблесть учасників миротворчих операцій ОБСЄ, ООН, НАТО та зберегти пам’ять героїв-миротворців, які загинули, виконуючи свій обов’язок.

Напередодні юні миротворці закладів освіти Харкова долучились до участі у Круглому столі з міжнародною участю «Мир. Безпека. Освіта», присвяченому 10-й річниці Дня українських миротворців. що відбувся у змішаному форматі на базі ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Під час панельних дискусій були розглянуті актуальні питання встановлення та підтримки миру в Україні, ролі українських миротворців у питаннях міжнародної безпеки. Школярі презентували кращі практики проведення та реалізації волонтерських й миротворчих акцій і проєктів.
   У закладах освіти було проведено низку заходів: конкурси малюнків «Миротворець – людина, яка несе мир», онлайн-зустрічі із миротворцями тощо.