ПИШАЄМОСЯ ПЕРЕМОЖЦЯМИ МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ ТА ЗМАГАНЬ

15 серп. 2023

Педагогічний та батьківський колективи Харківського ліцею № 12 пишається переможцями Міжнародних змагань із різних видів спорту та творчості: Варошиною Ангеліною, Зарембо Платоном, Сементовською Лілією,  Сементовською Лідією, Росинським Станіславом , Чаплигою Євою,  Чаплигою  Ярославою,  Смольською  Поліною, Харківською Варварою,  Буряк Кірою,  Савченко Дар'єю, Яковлєвою Кірою, Драловою Діаною, Лапенко Анною,   Мірошниченко Лілією та колективом 4-А класу. У цей нелегкий час учні ліцею проявили наполегливість, наснагу, талант у підкоренні нових спортивних або творчих висот. Попереду багато роботи й, звісно, чимало нагород. Бажаємо їм міцності, бадьорості духу, вдалих стартів і перемог в ім'я процвітання України та нашого міста!