24 лист. 2023
У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі.
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій напереродні в ліцеї було проведено інформаційно-просвітницькі заходи, зокрема, уроки історії на тему: «Урок-конференція «Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу в друкованих спогадах свідків, творах літератури і мистецтва» для здобувачів освіти 5-11 класів, проходила виставка фотоколажів, присвячена пам’яті жертв Голодомору, в якій взяли участь переважно учні середньої та старшої школи, виховна година пам’яті  на тему: «Колос правди», присвячена річниці вшанування пам'яті жертв Голодомору, для здобувачів освіти 5-8 класів. Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові та русі її учасників.
 25 листопада запрошуємо кожну українську сім’ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку!».