З 22 по 26 січня у ліцеї проходив тиждень історії

29 січ. 2024
Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа, особливо сьогодні, коли українці борються за своє майбутнє, за свою незалежність, за свої права.

З 22 по 26 січня у ліцеї проходив тиждень історії з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння викoристовувати теоретичні знaння в різних життєвих ситуаціях, поглиблeння знань учнів з історії України, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю.
Впродовж цих днів пройшло чимало цікавих та змістовних заходів, а саме:
1. Історична гра «Юний історик».
2. Вікторина «Що? Де? Коли?».
3. Інтерактивна гра: «Історичні флеш-карти XIX століття».
4. Гра «Хто я?».
5. Інтерактивна гра кахут на тему «Русь-Україна».
6. Гра – блуканина «Україна музейна».
7. Гра «Знавці історії України».
8. Віртуальна подорож Музеєм судноплавства на Хортиці.
9. Укладання відео-збірки "Боги Греції".
10.Тренінг на тему: «Лайфхаки ЗНО/НМТ з історії України».