6 лютого - День безпечного Інтернету

6 лют. 2024
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) цього року у світі відзначається 6 лютого 2024 року під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.  Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі в ХЛ № 12 протягом 05-09 лютого 2024 року до Дня безпечного Інтернету проводилися для  учнів інформаційні заходи з питань безпеки у мережі Інтернет.