З 15 по 19 квітня у Харківському ліцеї № 12 проходив Тиждень фізики

19 квіт. 2024

З 15 по 19 квітня у Харківському ліцеї № 12 проходив Тиждень фізики, метою якого було в цікавій захоплюючій формі розширити та поглибити знання з предмету, вміння застосувати їх у житті, підвищити інтерес до вивчення фізики, збагатити кругозір та інтелект здобувачів освіти додатковими знаннями. Учні мали можливість позмагатися в кмітливості, в умінні швидко мислити, чітко виражати думки, виявляти винахідливість у складних ситуаціях, формувати командний дух. Цьому сприяли конкурси, інтерактивні ігри, фізичні турніри та квести. Загальну цікавість викликав парад фізичних дослідів. Всі учасники проявили активність та інтерес до всіх заходів.