Сьогодні 23.04.2023 у ліцеї відбулося нагородження переможців міні-МАН

24 квіт. 2024
Вітаємо наших переможців та їх керівників

Сьогодні 23.04.2023 у ліцеї відбулося нагородження переможців міні-МАН. Вітаємо наших переможців та їх керівників: Кравченко Олесю, ученицю 1-Б класу (керівник Неєлова Г.С.); Чугуєнка Лева, учня 1-В класу (керівник Толстих О.А.); Крисанову Марту, ученицю 3-Б класу (керівник  Бараницька О.П.); Новикову Анастасію, ученицю 5-В класу та Світличного Романа, учня 5-В класу (керівник Судаков Д.О.); Чернобай Ганну, ученицю 5-Б класу (керівник Шишкова О.М.); Тимошицького Андрія, учня 7-А класу, Листопада Олега, учня 5-а класу (керівник Бондаренко Д.Р.)  Бажаємо вам удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості. Хай щастить вам, вашим батькам та учителям під мирним небом України!