Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

26 бер. 2015

В рамках правового виховання учнівської молоді 26 березня 2015 року для учнів 7-9 класів Харківської гімназії №12 була проведена зустріч за участю старшого прокурора прокуратури м. Харкова Гусєвої Т.А. та прокурора прокуратури м. Харкова Гудзь С.В. Темою зустрічі стала «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх». Бесіда відбувалась у вигляді діалогу. Запитання учнівської молоді до представників прокуратури були досить відвертими, а відтак і відповіді сформувались конкретні й вичерпні. Учні задавали запитання і отримували кваліфіковану відповідь, адже «Не знання законів не звільняє від відповідальності».

Така зустріч – це складова великої роботи, яку повинні виконувати всі, хто несе відповідальність за учнів: батьки, вчителі, представники правоохоронних органів та громадськості. Бо лише належне і систематичне здійснення попереджувальних заходів  буде гарантією зниження, а пізніше викорінення злочинних порушень.