Участь у Всеукраїнській акції «Добро жменями».

1 бер. 2016
Участь у Всеукраїнській акції «Добро жменями».

По всій Україні люди масово збирають пластик для того, щоб бійці АТО, які внаслідок війни залишилися без руки чи ноги, могли повернутися до повноцінного життя завдяки протезам. До акції «Добро жменями» охоче долучаються українці, в тому числі й учні Харківської гімназії №12 спільно з батьками. 1 березня 2016 року лідери дитячо-юнацької організації "СІГМА" Зізіна Катерина, Кислий Дмитро, Шевцов Віталій, Попрас Кирило, Буряк Кирило спільно з головою батьківської ради Харківської гімназії №12 Очкуром В.В. здали зібрані кришечки до пункту прийому пластику для допомоги постраждалим в АТО. Але учні гімназії не збираються зупинятися на досягнутому та продовжать свою участь у Всеукраїнській акції «Добро жменями».