7 квіт. 2016

З 05 по 08 квітня 2016 року, вчителі гімназії приймають участь у навчальній сесії щодо Всеукраїнського експерименту за темою "Тьюторська технологія як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті". Навчання відбуваються у місті Переяслав-Хмельницький
7 квіт. 2016

Тиждень музики, образотворчого мистуцтва, трудового навчання

3 квіт. 2016

6-А клас відвідав Шато-Ледо

1 квіт. 2016

«Фізика. Наука. Життя»

Гнатова Ганна та Толста Маргарита брали участь у науково-практичної конференції молоді та юнацтва «Фізика. Наука. Життя»
31 бер. 2016

Спільний проект батьківської громадськості гімназії та лідерів дитячо-юнацької орагнізації "СІГМА" "Герб моєї родини!"

30 бер. 2016

Екологічна зустріч з королевою Харкова

29 бер. 2016

ФОТОЗВІТ тиждня англійської мови

26 бер. 2016

Вітаємо команду Харківської гімназії №12 за перемогу на міському фестивалі-смотрі національних культур "Наша багатонаціональна школа"!

Вітаємо команду Харківської гімназії №12 Червонозаводського району за перемогу на міському фестивалі-смотрі національних культур "Наша багатонаціональна школа"!
21 бер. 2016

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ХІМІЇ

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ХІМІЇ 21.03-25.03
21 бер. 2016

УВАГА! ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ РОЗПОЧНУТЬСЯ 28 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ!

До уваги батьків та учнів! Весняні канікули розпочнуться 28 березня 2016 року!