22 січ. 2021

Під час пандемії COVID-19 велика відповідальність за створення безпечних умов у гімназії, формування правильної взаємодії і спілкування учасників освітнього процесу лягла на плечі педагогічних працівників. Учителі гімназії не тільки доносять знання дітям із навчальних предметів, а й формують у дітей надзвичайно корисні життєві навички.

Сьогодні особливо важливо прищепити дітям правила особистої респіраторної гігієни. Для роботи у цій нелегкій справі командою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вчителям та учням гімназії були запропоновані навчально-інформаційні набори, посібники для вчителів, настільні ігри «КоронаСТОП», набори неклейок, план «Інтерактивного уроку про COVID-19», орієнтовний план гігієнічних заходів та календар з порадами про те, як відновити і підтримувати ресурсний стан, від психологині Світлани Ройз.

Увесь запропонований навчально-інформаційний матеріал сприятиме ефективній роботі щодо профілактики та запобігання захворюваності на COVID-19 серед учасників освітнього процесу гімназії.